Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Nowy Sącz
    (33-300)

Praca na stanowisku Lektor języka angielskiego

Nowy Sącz

, Eurowiedza

Lektor języka angielskiego
Nowy Sącz

Opis stanowiska

Firma Centrum Szkoleniowe Eurowiedza Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko lektora języka angielskiego w Nowym Sączu.

Wymagania

- kwalifikacje do przeprowadzenia kursu języka angielskiego dla osób dorosłych

Oferujemy

Osoby spełniające wymagania proszone są o wysyłanie CV.

W TYTULE PROSZĘ WPISAĆ: "Angielski/Nowy Sącz"

Prosimy o podanie oczekiwanej kwoty brutto za godzinę zajęć.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl.