Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Chrzanów
    (32-500)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Sprzedawca w sklepie komputerowym.

Chrzanów

, Victor

Sprzedawca w sklepie komputerowym.
Chrzanów

Opis stanowiska

Zadania:
· prace administracyjno-biurowe
· obsługa klientów sklepu
· prace porządkowe

Wymagania

· biegła orientacja w środowisku Windows
· wykształcenie minimum średnie
· zaangażowanie w powierzone zadania
· odpowiedzialność oraz samodzielność w myśleniu i działaniu

Oferujemy

- pełny etat
- umowę zlecenie

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy wysyłać przez formularz zgłoszeniowy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, przez firmę Victor, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl.