Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Sępólno Krajeńskie
    (89-400)

Praca na stanowisku Praca w zakładzie optycznym

Sępólno Krajeńskie

, VISION OPTYK

Praca w zakładzie optycznym

Opis stanowiska

Poszukujemy do pracy w zakładzie optycznym na stanowiskach:

Doradca klienta

Optometrysta:
Do obowiązków należy:
- dobór refrakcji
- doradztwo w zakresie rodzaju korekcji i soczewek w zależności od potrzeb klienta
- praca administracyjna w zakresie obsługi pacjentów okulistycznych

Wymagania

- wysoka kultura osobista
- mile widziana znajomość branży optycznej
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dyspozycyjność
- umiejętności manualne
- wykształcenie średnie

Oferujemy

- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- stałe wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem motywacyjnym.