Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Programista PHP (backend)

Katowice

, Software House

Programista PHP (backend)
Katowice

Opis stanowiska

Software House to oddział firmy programistycznej Blue Focus, działającej na rynku od 15 lat, zajmującej się tworzeniem i rozwijaniem systemów internetowych o różnej złożoności. Prowadzimy projekty z planami rozwoju na kilka lat, jak również mniejsze, wymagające kilkudniowej pracy.
Centrala firmy mieści się w Niemczech, w związku z czym większość naszych projektów jest kierowana na rynek niemiecki lub ogólnoświatowy.
P osiadamy oddziały w Berlinie, Katowicach oraz Bydgoszczy.
Do naszego biura w Katowicach prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:
Programista PHP (backend):

Opis stanowiska:
•współtworzenie strony backendowej projektów rozwijanych w firmie,
•praca z technologiami: PHP OOP (= 5.4), Symfony2/Silex, ORM/ODM, ReactPHP, MongoDB, Redis, 0MQ, AWS S3/SQS, GIT, REST, RobotFramework, Python,
•praca w metodyce Agile/Scrum,
•praca w zespołach o różnej liczebności, współpraca z project managerami, testerami, oraz doświadczonymi liderami,
•realny wpływ na rozwój zespołu, używane technologie i proces tworzenia oprogramowania.

Wymagania

•praktyczna znajomość jednego z frameworków PHP,
•doświadczenie w pracy z PHP = 5.3,
•podejście z dystansem do siebie i problemów życia codziennego - musi się nam dobrze współpracować,