Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Chorzów
    (37-560)

Praca na stanowisku Specjalista ds. logistyki

Chorzów

, STOKSON Sp. J.

Specjalista ds. logistyki
Chorzów

Opis stanowiska

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jest produkcja pączków i donut’ów. Nieodzownym czynnikiem mającym wpływ na jakość wyrobu jest wyspecjalizowana i doświadczona załoga.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:
Miejsce zatrudnienia: Chorzów, Piekary Śląskie
woj. śląskie

Opis stanowiska:

• organizacja transportu towarów gotowych oraz surowców
• przygotowanie dokumentacji przewozowej i kontrolowanie terminowości dostaw
• wdrażanie optymalnych rozwiązań logistycznych dla poszczególnych grup klientów
• koordynowanie przyjęcia i wydania towarów z magazynu
• ustalanie planu zapasów
• kontakt z klientem w ramach codziennej obsługi zamówień
• rozpatrywanie reklamacji logistycznych
• kontakt z agencjami celnymi w zakresie odpraw celnych towarów
• optymalizacja kosztów transportu
• nadzór nad rozliczeniami z przewoźnikami
• inwentaryzacja stanów magazynowych wyrobu gotowego

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe
• min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale logistyki
• znajomość zagadnień dystrybucji i logistyki
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca kontakty
w obszarze biznesowym
• znajomość pakietu MS Office (w szczególności bardzo dobra znajomość Excel)
• zdolności organizacyjne i analityczne

Oferujemy

• pracę w stabilnej firmie z tradycjami
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do kompetencji
• możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
• niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2015. POZ. 2135) prowadzonych przez STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
z siedzibą w Chorzowie.”