Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Albertów
    (21-013)

Praca na stanowisku Kierownik produkcji (zmianowy)

Albertów

, Z.P.S. Jamar Szczepaniak Sp. J

Kierownik produkcji (zmianowy)
Albertów

Opis stanowiska

Jamar jest niezwykle dynamicznie rozwijającą się spółką, której wyroby znane są w kraju i za granicą. Oferuje szeroki asortyment produktów spożywczych. Wśród najważniejszych można wyróżnić: warzywa konserwowe, koncentraty, octy, przyprawy, dodatki obiadowe, sosy, soki, syropy i przetwory owocowe. Firma obecnie prowadzi rekrutacje na stanowisko:

(branża spożywcza)

Miejsce pracy: Albertów 69; 42-165 Lipie (pow. Kłobuck; północna część woj śląskiego)

Główny zakres obowiązków:

- Organizacja pracy działu produkcji;
- Kontrola i zapewnienie realizacji planów produkcyjnych zgodnie z założeniami jakościowymi i ilościowymi;
- Efektywne zarządzania podległym zespołem;
- Odpowiedzialność za jakość produkcji i wdrażanie usprawnień mających na celu ciągłe podwyższanie jakości produktów;
- Inicjowanie i wdrażanie usprawnień w procesach produkcyjnych prowadzących do skrócenia terminów realizacji zleceń produkcyjnych;
- Optymalne wykorzystywanie materiałów produkcyjnych i surowców;
- Współpraca z innymi działami firmy (m.in. Działy: zakupów, technologii, jakości i logistyki);
- Prowadzenie analiz związanych z kosztami wydziałowymi;
- Współpraca przy tworzeniu budżetu.

Wymagania

- Wykształcenie średnie/wyższe (techniczne lub związane z organizacją produkcji);
- Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży spożywczej;
- Doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych oraz we wdrażaniu nowych technologii;
- Umiejętność planowania i organizowania produkcji;
- Rozwinięte kompetencje związane z zarządzaniem zespołem;
- Znajomość specyfiki eksploatacji urządzeń i maszyn;
- Orientacja na cel oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
- Rozwinięte umiejętności organizacyjne;
- Samodzielność w podejmowaniu decyzji;
- Komunikatywność;
- Rozwinięta świadomość biznesowa;
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie trójzmianowym;
- Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres:
Zakład Produkcji Spożywczej JAMAR Szczepaniak sp. j.
Albertów 69, 42-165 Lipie
telefon 34 310-47-35