Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Specjalista ds. pisania projektów unijnych

Kraków

, CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI

Specjalista ds. pisania projektów unijnych
Kraków

Opis stanowiska

• Opracowywanie wniosków.
• Sporządzanie dokumentacji merytorycznej i formalnej.
• Przygotowanie dokumentacji finansowej projektu.
• Nadzór nad poprawnością aspektów finansowo-rozliczeniowych projektów współfinansowanych z środków unijnych.

Wymagania

• Doświadczenie w samodzielnym pisaniu projektów miękkich edukacyjnych współfinansowanych ze środków UE.
• Znajomość dokumentów, procedur i wytycznych niezbędnych do prawidłowego sporządzenia wniosku.
• Znajomość Prawa Zamówień Publicznych i innych aktów prawnych wymaganych do poprawnego przygotowania ofert przetargowych.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/dzieło.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Możliwość rozwoju zawodowego związanego z realizacja projektów.
• Miłą atmosferę pracy w młodym zespole.