Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Praca na stanowisku Referent ds. księgowości / Księgowy

Legnica

, HAWE TELEKOM SP. ZO.O.

Referent ds. księgowości / Księgowy
Legnica

Opis stanowiska

- księgowanie dokumentów,
- rozliczanie sald,
- sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby zarządu oraz przełożonych

Wymagania

- wykształcenie średnie kierunkowe
- znajomość zasad księgowania,
- znajomość ustawy o rachunkowości,
- znajomość ustawy o podatkach od osób prawnych i VAT
- znajomość MS OFFICE,
- mile widziana obsługa księgowa środków trwałych,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- zaangażowanie, skrupulatność, dokładność i systematyczność.

Oferujemy

- umowę o pracę na pełny etat
- pracę w przyjaznym oraz energicznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie
- miejsce pracy: Legnica
- możliwość zdobywania nowych doświadczeń