Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku POMOC PRZY PRODUKCJI I PAKOWANIU SUCHARKÓW

Wrocław

, ISSP Sp. z o.o.

POMOC PRZY PRODUKCJI I PAKOWANIU SUCHARKÓW
Wrocław

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej ISSP, nr rej. 10629 na zlecenie swojego klienta, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku POMOC PRZY PRODUKCJI I PAKOWANIU SUCHARKÓW w jednej z firm na terenie Wrocławia.

Wymagania

-aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
-zaangażowanie w powierzoną pracę
-pełnoletność

Oferujemy

-Praca na trzy zmiany - poniedziałek-piątek 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 - stawka w zależności od zmiany 9/9/10 zł brutto/h
-Praca na trzy zmiany - weekend: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00 - stawka 10/10/11zł brutto/h
-umowa zlecenie/o dzieło
-możliwość stałej współpracy w pracach czasowych
- elastyczny grafik, dni i zmiany do wyboru. Nie ma miesięcznego limitu godzin do przepracowania.

Aktualny grafik:
Wtorek 19.05.2015 zmiana A, B, C
Środa 20.052015 zmiana B ,C
Czwartek 21.05.2015 zmiana B, C
Piątek 22.05.2015 zmiana A, B
Sobota 23.05.2015 zmiana B, C
Niedziela 24.05.2015 zmiana A, B

OSOBY ZAINTERESOWANE prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „Pomoc przy produkcji sucharków – Wrocław”

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu dlastudenta.pl.