Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Praktykant / Stażysta HR

Gdynia

, Personia

Praktykant / Stażysta HR
Gdynia

Opis stanowiska

Obowiązki:
-Wsparcie w procesach rekrutacji pracowników i innych projektach doradczych
-Wsparcie projektów szkoleniowych – opracowywanie materiałów i (współ)prowadzenie szkoleń
-(Współ)prowadzenie konsultacji indywidualnych
-Wsparcie procesów marketingowych firmy
-Zadania administracyjno – biurowe

Wymagania

-Wykształcenie minimum średnie, kierunkowe (preferowana psychologia, ZZL, marketing i zarządzanie)
-Zainteresowanie tematyką miękkiego HR, bardzo mile widziane doświadczenie trenerskie i/lub w prowadzeniu indywidualnych konsultacji
-Chęć rozwoju w obszarze HR
-Dyspozycyjność min. 30 godzin w tygodniu w dni robocze

Oferujemy

-Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR, w tym samodzielnego prowadzenia szkoleń PODCZAS BEZPŁATNEGO 3 MIESIĘCZNEGO STAŻU
-Możliwość realizowania samodzielnych zadań o wzrastającym poziomie odpowiedzialności i decyzyjności w trakcie trwania stażu
-Możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie po odbyciu praktyki/stażu i pozostania w firmie na stałe

Osoby zainteresowane stażem prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych