Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Katowice

, WKM

Przedstawiciel handlowy
Katowice

Opis stanowiska

Przedstawiciel handlowy - aparatura medyczna (woj. śląskie / opolskie / dolnośląskie)

Opis stanowiska:
- promocja i sprzedaż wyrobów znajdujących się w ofercie firmy do placówek medycznych (publicznych i prywatnych)
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- podtrzymywanie istniejących relacji handlowych
- budowanie i umacnianie wizerunku firmy u klientów
- realizacja planów sprzedażowych
- systematyczne planowanie i raportowanie działań sprzedażowych

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- wykształcenia min. średniego, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem
- umiejętności samodzielnego organizowania pracy
- komunikatywności oraz umiejętności nawiązywania kontaktów handlowych
- wysokiej kultury osobistej
- prawa jazdy kat. B oraz dobrej obsługi komputera
- dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych

- doświadczenie w branży medycznej – techniczne/około medyczne ( biotechnologia, elektronika, inżynieria biomedyczna itp.), wykształcenie o profilu medycznym (kierunki preferowane: diagnostyka laboratoryjna, analityka medyczna i pokrewne)
- zainteresowanie medycyną, aparaturą medyczną
- zainteresowanie handlem i technikami sprzedaży

Oferujemy

- ciekawą i pełną wyzwań pracę
- stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
- atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa plus prowizyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy)
- niezbędne i profesjonalne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".