Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży

Łódź

, Five o clock

Specjalista ds. sprzedaży
Łódź

Opis stanowiska

Five o'clock jest stale rozwijającą się siecią sklepów z herbatą i kawą. Jej siła tkwi w prawdziwej pasji oraz 25 letnim doświadczeniu.

Obecnie poszukujemy pracownika
do sklepu w Łodzi ( Galeria Łódźka)
na stanowisko:

Opis stanowiska:
profesjonalna obsługa klienta według właściwych standardów
aktywna sprzedaż kaw i herbat w oparciu o zdobytą wiedzę
budowanie pozytywnego wizerunku marki
realizacja założonych planów sprzedażowych

Wymagania

Uprzejmie informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Oferujemy

umowę o pracę na pełny etat oraz umowę zlecenie dla studenta/studentki
szkolenia dotyczące wiedzy o herbatach i kawach oraz technik sprzedaży
możliwość rozwoju zawodowego i awansu
stabilność zatrudnienia
pracę w miłej atmosferze
dostęp do najlepszych kaw i herbat z całego świata