Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Elektryk/Elektromonter okrętowy

Gdynia

, An-Elec

Elektryk/Elektromonter okrętowy
Gdynia

Opis stanowiska

An-Elec
Istniejemy na rynku od 2006 roku. Specjalizujemy się w branży elektrycznej i ślusarskiej w przemyśle okrętowym i lądowym. Posiadamy certyfikaty ISO 9001-2008, VCA**, VRO.
Wiele zrealizowanych projektów w kraju i za granicą. Wykonywaliśmy prace dla takich firm jak: Chevron, SMT, Croon, Emri, Scana Zamech, Stocznia Północna, Stocznia Gdynia SA, Stocznia Gdanska Remontowa, Stocznia Gdynska Remontowa, Stocznia Marynarki Wojennej, Etmal, Szczecinska Stocznia Remontowa Gryfia SA

Wymagania

doświadczenie w zawodzie
wykształcenie średnie techniczne
uprawnienia SEP
znajomość okrętowych instalacji elektrycznych
umiejętność czytania rysunków elektrycznych
mile widziana znajomość j.angielskiego

Oferujemy

długoterminową i stabilną pracę stanowisku elektromonter na terenie STOCZNI W GDYNI
możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
praca na umowę o pracę, umowa zlecenie, kontakt (samozatrudnienie/działalność gospodarcza)

Jeżeli jesteś zainteresowany, przyślij nam swoje dokumenty.

W formie elektronicznej za pomocą naszej strony internetowej: http://www.an-elec.pl/praca/

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę An-Elec Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutniczej 40 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania"