Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Programista Front-end (React.js, ClojureScript)

Wrocław

, TeamQuest Sp. z o.o.

Programista Front-end (React.js, ClojureScript)
Wrocław

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Wymagania

* doświadczenia w pracy z technologiami front-end: HTML, CSS, JavaScript
* znajomość React.js
* znajomość AngularJS
* umiejętności pisania w ClojureScript będzie dużym plusem

Mile widziane:
* studia (ukończone lub w trakcie) związane z informatyką (ewentualnie inne ścisłe matematyka/fizyka)

Oferujemy

* pracę w stabilnym zespole
* możliwość ciągłego rozwoju
* praca z najnowszymi technologiami
* możliwość pracy zdalnej