Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. kampanii CPC

Bielsko-Biała

, Specjalista ds. kampanii CPC

Specjalista ds. kampanii CPC

Opis stanowiska

Osoba będzie odpowiedzialna za pomoc w budowaniu, optymalizacji oraz raportowaniu kampanii CPC dla naszych klientów:

Zadania:

projektowanie kampanii reklamowych w google oraz na facebook’u i portalach współpracujących
monitorowanie i optymalizację kampanii
współpraca z grafikiem, programistą oraz klientem
przygotowywanie raportów kampanii

Wymagania

dobra znajomość Adwords Editor
dobra znajomość tandemu google adwords / google analytics
dyspozycyjność 8 godzin dziennie (osoba studiująca lub absolwent studiów marketingowych lub pokrewnych)
dobra znajomość języka angielskiego (poziom czytania dokumentacji technicznej)
umiejętności analityczne
biegła umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet),
samodzielność i dobra organizacja pracy
umiejętność szybkiego uczenia się
wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
mile widziana certyfikacja Google Adwords

Oferujemy

udział w ciekawych projektach Ecommerce
adekwatne do posiadanych umiejętności wynagrodzenie wraz premiami
miłą atmosferę pracy
interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole
szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Istnieje możliwość pogodzenia pracy ze studiami, pracy w niepełnym wymiarze czasu, częściowej pracy zdalnej (poza biurem w Andrychowie) lub pracy w nowo powstającym biurze w Bielsku Białej.

- w treści e-maila odpisz nam na nasze wymagania
- emailowi nadaj temat: Młodszy specjalista CPC

Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

P.S. W mejlu, formułka:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).