Branża

  • Badania i rozwój

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista Działu Rozwoju Produktu z j.niemieckim

Szczecin

, BELIANI GmbH

Specjalista Działu Rozwoju Produktu z j.niemieckim
Szczecin

Opis stanowiska

BELIANI GmbH to międzynarodowa firma handlowa działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce czy Francji. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble zarówno do domu jak i ogrodu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Działu Rozwoju Produktu
z j. niemieckim

Lokalizacja: Szczecin
Województwo: Zachodniopomorskie

Do głównych zadań na w/w stanowisku będzie należała efektywna prezentacja nowych produktów z oferty firmy poprzez różne kanały sprzedażowe, jak również ścisła współpraca z innymi działami podczas realizacji projektów.

Będziesz odpowiedzialny za:

• Zarządzanie, wsparcie i aktualizację stron internetowych
• Tworzenie i obróbkę nowych produktów
• Analizę produktów na magazynie
• Kontakt z Działem Zakupów i Studiem Fotograficznym
• Współpracę z Działem IT w bieżących projektach
• Tłumaczenie opisów produktów

Wymagania

Z Twojej strony oczekujemy:

• wykształcenia wyższego potwierdzonego dyplomem uczelni wyższej z bardzo dobrymi wynikami końcowymi
• dobrej znajomości języka niemieckiego (weryfikowana w trakcie procesu rekrutacji)
• zainteresowania technologiami informatycznymi
• znajomości rynku e-commerce
• umiejętności analitycznego myślenia
• precyzji i dokładności w działaniu
• samodzielności i inicjatywy w podejmowaniu decyzji
• znajomości pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym
• umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

W Beliani proponujemy Ci:

• ambitne zadania i pracę pełną wyzwań
• udział w ciekawych projektach
• możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażenie kreatywnych rozwiązań
• dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
• atrakcyjne wynagrodzenie