Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku doradca ds. nieruchomości

Szczecin

, UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

doradca ds. nieruchomości
Szczecin

Opis stanowiska

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, leadera w segmencie rynku nieruchomości, odpowiedniej osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Szczecin

nr ref.: dni/04

Obowiązki:

- Kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami, w tym budowanie i utrzymywanie własnej bazy danych
- Prezentacja nieruchomości
- Poszukiwanie klientów
- Umawianie wizyt
- Zawieranie umów pośrednictwa
- Utrzymywanie długofalowych relacji handlowych z nowymi oraz dotychczasowymi kontrahentami firmy

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie
- Doświadczenie w sprzedaży / call center - mile widziane
- Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe
- Gotowość do podwyższania własnych kwalifikacji
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
- Wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność nawiązywania relacji z Klientem
- Sumienność, optymizm, wiarygodność
- Dyspozycyjność
- Obsługa komputera
- Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

To oferta dla osób o dużej dynamice działania, dla których ważny jest rozwój zawodowy. Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy.