Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Krosno
    (11-130)

Praca na stanowisku Praca zdalna dla lektorów angielskiego

Krosno

, Active-Learning

Praca zdalna dla lektorów angielskiego
Krosno

Opis stanowiska

Poszukujemy Lektorów Języka Angielskiego do pracy z domu (przez Skype). Minimum licencjat oraz rozpoczęte studia magisterskie. Mile widziane doświadczenie (studia, praca) z krajów anglojęzycznych oraz dodatkowe wykształcenie branżowe. Od 10 do 30 godzin tygodniowo.

Wymagania

Wymagania konieczne:
- kreatywność
- pasja do uczenia innych
- poczucie humoru

Wymagania formalne:
- doświadczenie w prowadzeniu zajęć
- przygotowanie dydaktyczne

Oferujemy

- elastyczne godziny pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- miłą i kreatywną atmosferę
- pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje i jakość pracy