Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Konsultant w Salonie Orange w CH Alfa.

Białystok

, Orange

Konsultant w Salonie Orange w CH Alfa.
Białystok

Opis stanowiska

poszukujemy pracownika na stanowisko

zakres obowiązków:
- sprzedaż produktów grupy Orange Polska;
- dbanie o wizerunek firmy
- realizacja planów sprzedaży

Wymagania

- otwartość
- upartość w dążeniu do celu
- umiejętność łatwego przyswajania informacji
- komunikatywność
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

- pracę w młodym dynamicznym zespole
- szkolenia podnoszące kwalifikacje
- umowa o prace + prowizja

Proszę aby osoby zainteresowane pracą wraz z CV przesyłały kilka słów o tym jak wyobrażają sobie pracę w salonie Orange.

Proces rekrutacyjny trwa do 30-05-2015.