Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Góra
    (05-124)

Praca na stanowisku Pracownik produkcyjny

Góra

, OSI POLAND FOODWORKS SP. Z O.O.

Pracownik produkcyjny
Góra

Opis stanowiska

OSI POLAND FOODWORKS jest częścią stabilnej i globalnej Grupy OSI, jednego ze światowych liderów branży mięsnej. Jesteśmy zespołem, który utożsamia się z ideą bycia najlepszym i realizuje ją w oparciu o wartości Grupy OSI: Zabiegamy o partnerskie relacje. Dążymy do ciągłego doskonalenia.
Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań. Działamy zespołowo i uczciwie. Jeśli wyznajesz te wartości, zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Miejsce pracy: Chróścina

Zakres obowiązków:
• ważenie produktów wyjściowych z rozbioru;
• kontrola produktów;

Wymagania

• wykształcenie średnie;
• mile widziana książeczka sanitarno – epidemiologiczna;
• dobra znajomość MS Office;
• sumienność;
• zaangażowanie;
• umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

Jeżeli stawiasz na rozwój zawodowy, chcesz pracować w środowisku międzynarodowym na umowę o pracę to zapraszamy do składania aplikacji e-mailem.