Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Czeladź
    (41-250)

Praca na stanowisku Technolog-Konstruktor

Czeladź

, ELMECH KAZETEN SP Z O.O.

Technolog-Konstruktor
Czeladź

Opis stanowiska

Elmech Kazeten Sp. z o.o. (Grupa Korporacji Aerologii Górniczej) to firma o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, lider w zakresie produkcji nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań dla branży górniczej.
Wentylatory lutniowe oraz pompy szlamowe zatapialne Elmech Kazeten to najwyższej klasy, nowoczesne urządzenia, które cieszą się uznaniem klientów oraz górniczych środowisk eksperckich.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

TECHNOLOG – KONSTRUKTOR
Miejsce pracy: Czeladź, ul. Nowopogońska 98

Opis stanowiska:
• projektowanie urządzeń wentylacyjnych i pomp oraz innych związanych z działalnością firmy;
• prace rozwojowe / wprowadzanie innowacji do oferowanych rozwiązań;
• przygotowanie i opracowanie dokumentacji technicznej i rysunków wykonawczych
• współpraca z działem produkcji i kontroli jakości;
• współpraca techniczna z biurami projektowymi firm partnerskich.

Wymagania

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w projektowaniu maszyn i urządzeń (2D, 3D);
• wykształcenie wyższe, techniczne;
• biegła znajomość oprogramowania AutoCAD;
• biegła znajomość rysunku technicznego;
• zdolności konstrukcyjno–projektowe;
• znajomość zagadnień dot. materiałów i konstrukcji maszyn;
• wyobraźnia przestrzenna;
• umiejętność konstruktywnego i kreatywnego myślenia;
• zainteresowanie tematami związanymi z wentylacją i projektowaniem (mile widziane);
• otwartość na nowe technologie i rozwiązania technologiczne;
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

• szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
• wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania;
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę;
• miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.