Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Piekary Śląskie
    (41-940)

Praca na stanowisku Serwisant Maszyn i Urządzeń

Piekary Śląskie

, STOKSON SP. J.

Serwisant Maszyn i Urządzeń

Opis stanowiska

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jest produkcja pączków i donut’ów. Nieodzownym czynnikiem mającym wpływ na jakość wyrobu jest wyspecjalizowana i doświadczona załoga.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy:Piekary Śląskie
Region: woj. śląskie

Opis stanowiska:
• utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej (serwis, remonty, regulacje, przeglądy okresowe i naprawy) maszyn i urządzeń produkcyjnych
• utrzymanie ruchu produkcji
• praca stacjonarna w zakładzie produkcyjnym w Piekarach Śląskich

Wymagania

• wykształcenie o profilu technicznym
• ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn
• doświadczenie w pracy na stanowisku utrzymania ruchu i serwisowania maszyn
oraz urządzeń produkcyjnych
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
• prawo jazdy kat. B
• mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV
• dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym)
• umiejętność dobrej organizacji pracy i odpowiedzialność

Oferujemy

• pracę w stabilnej firmie z tradycjami
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
• możliwości rozwoju osobistego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) prowadzonych przez STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy z siedzibą w Chorzowie.”