Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Żory
    (44-240)

Praca na stanowisku Pracownik Produkcji, pakowania z dowozem do pracy do Pszczyn

Żory

, HR Consulting Partners Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji, pakowania z dowozem do pracy do Pszczyn
Żory

Opis stanowiska

HR Consulting Partners Agencja Pracy Tymczasowej Rozwoju i Doradztwa Personalnego Sp z o.o.(nr rej. 10027)

poszukująca pracowników
dla branży mięsnej - ZM Henryk Kania S.A. ul Korczaka 5
z siedzibą w Pszczynie

zatrudni na stanowiska:
Pakowacz
Pracownik produkcji
Pracownik etykietowania

Wymagania

1. Wykształcenie branżowe – zasadnicze, mile widziane wykształcenie z branży spożywczej,
2. Doświadczenie w pracy odpowiednio przy produkcji wędlin, pakowaniu, etykietowaniu wędlin będzie dodatkowym atutem,
3. Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno – epidemiologicznej,
4. Wymagania psychologiczne: dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu;
5. Wymagania fizyczne: dobry stan zdrowia; wysoka sprawność ruchowa; brak przeciwwskazań do pracy w temperaturze od +4 do +8 stopni Celsjusza
6. Możliwość pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy

1. Zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
2. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia z zakresu zasad higieny w procesach produkcji, zasad mycia i odkażania pomieszczeń, urządzeń i sprzętu, norm HACCP, IFS, BRC.
3. Możliwości rozwoju zawodowego
4. Wynagrodzenia godzinowe wraz z premią motywacyjną.
5. Świadczenia pozapłacowe.

Z kierunku Rybnik - Żory - będzie zorganizowany dowóz pracowników do pracy.

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w HR Consulting Partners Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)