Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Krzepice
    (29-145)

Praca na stanowisku Operator linii produkcyjnych

Krzepice

, Z.P.S. Jamar Szczepaniak Sp. J

Operator linii produkcyjnych
Krzepice

Opis stanowiska

Zakład Produkcji Spożywczej Jamar sp.j –producent przetworów owocowo-warzywnych, zatrudni:
Operator urządzeń przetwórstwa owocowo-warzywnego

Zadania:
Obsługa maszyn linii produkcyjnej;
Bieżąca kontrola procesu w celu zapewnienia produktów najwyższej jakości;
Wykonywanie koniecznych regulacji i przezbrojeń;
Prowadzenie wymaganej dokumentacji stanowiskowej;
Aktywne uczestnictwo w programach usprawnień procesu produkcyjnego;

Wymagania

Wiedza z zakresu obsługi maszyn
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym;
Umiejętność pracy w zespole;
Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym;

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia ;
Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy;
Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze;