Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Pracownik Działu Obsługi Klienta

Wrocław

, Herster Agencja Zatrudnienia

Pracownik Działu Obsługi Klienta
Wrocław

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia HERSTER (nr cert.10712)
poszukuje dla swojego Klienta z branży AV kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

OBOWIĄZKI:
• Przyjmowanie zamówień od Klientów
• Prowadzenie spraw marketingowych
• Prowadzenie cenników
• Utrzymywanie kontaktów z dostawcami w kraju i zagranicą
• Wystawianie dokumentów sprzedaży
• Wsparcie działu handlowego

Wymagania

• wykształcenie min. średnie
• znajomość zagadnień handlowych
• doświadczenie w marketingu
• znajomość j. angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
• dobra organizacja pracy,
• wysoka motywacja do pracy
• dyspozycyjność pn – pt
• mile widziana znajomość branży AV

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie Klienta
• Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).