Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • stuttgart
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Opiekun medyczny Niemcy

Opiekun medyczny Niemcy
stuttgart

Opis stanowiska

Firma konsultingowa Oliwia Klich Consulting poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Opiekun/ka medyczna

Miejsce pracy: Niemcy

Oliwia Klich Consulting poszukuje osób z udokumentowanym wykształceniem medycznym do pracy jako opiekun osoby starszej w Niemczech.

  • standardowa opieka pielęgnacyjna,
  • zapewnienie warunków do snu, odpoczynku i powrotu do zdrowia,
  • pomoc przy zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych,
  • czuwanie nad samopoczuciem chorego oraz zapewnianie mu wsparcia,
  • informowanie lekarzy o wszelkich nieprawidłowościach i odstępach od normy,

Wymagania

  • Ukończona szkoła kierunkowa lub kurs opiekuna medycznego,
  • Znajomość języka niemieckiego minimum stopień B1

Oferujemy

  • Stałą i bezpieczną pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • Pomoc przy zakwaterowaniu,
  • Pomoc i wsparcie naszej firmy na każdym etapie zatrudnienia.