Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Garwolin
    (08-400)

Praca na stanowisku Koordynator ds. Produkcji

Koordynator ds. Produkcji
Cała Polska

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za prawidłowy przebieg produkcji, jakość produktów końcowych oraz realizację zleceń;

- kierowanie kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników oraz koordynacja ich pracy;

- szkolenie i wdrażanie nowych pracowników;

- dbanie o przestrzeganie zasad BHP i innych procedur zakładowych;

- tworzenie planów optymalizacji produkcji i czasu realizacji;

- dbanie o stan maszyn oraz efektywne zarządzanie powierzonym materiałem.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane inżynierskie);

- doświadczenie i wiedza z zakresu produkcji metalowej;

- predyspozycje bądź doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników produkcyjnych;

- znajomość Lean Manufacturing, Kaizen;

- umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu;

- dyspozycyjność do pracy zmianowej i sporadycznie w weekendy.

Oferujemy

- praca w zakładzie produkcyjnym w okolicach Garwolina (woj. mazowieckie);

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia i wiedzy z zakresu produkcji metalowej.