Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Sprzedawca - elastyczny grafik, bez doświadczenia

Zielona Góra

, InterKadra Sp. z o.o.

Sprzedawca - elastyczny grafik, bez doświadczenia

Opis stanowiska

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego Interkadra, wpisana do KRAZ pod nr 3372 obecnie dla swojego stabilnego Klienta sieci hipermarketów i supermarketów spożywczych poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KASJER/SPRZEDAWCA ZIELONA GÓRA
(Nr ref: KS/0416/ZG)

Poszukujesz dobrej pracy stałej ? A może jesteś studentem i chcesz dorobić do kieszonkowego pracując w systemie pozwalającym Ci na swobodny wybór dni i godzin pracy?
Zapoznaj się właśnie z naszą ofertą pracy w Interkadra!

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – NIE STRAĆ SWOJEJ SZANSY

Opis stanowiska pracy:
- Obsługa klientów sklepu w zakresie prawidłowego naliczenia i pobrania należności za zakupione towary,
- Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych,
- Współpraca z pracownikami oraz wszystkimi działami sklepu,
- Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie oraz przekazywanie utargów do kasy głównej.

Wymagania

- aktualna książeczka sanepidowska i/lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia (wymóg konieczny),
- spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność,
- umiejętność szybkiego liczenia,
- pozytywne nastawienie do klienta.

Oferujemy

- zatrudnienie w Agencji Pracy Tymczasowej Interkadra,
- atrakcyjne i regularne wynagrodzenie,
- elastyczny grafik,
- pracę w oparciu o umowę zlecenie,
- nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas bezpłatnego szkolenia przygotowującego do pracy na stanowisku kasjera handlowego,
- dla osób zainteresowanych możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).