Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Pruszcz Gdański
    (80-900)

Praca na stanowisku Sprzedawca Produktu/Serwisant

Pruszcz Gdański

, ENa LTD sp. z o.o

Sprzedawca Produktu/Serwisant

Opis stanowiska

Ena Ltd z siedzibą w Pruszczu Gdańskim w związku z rozwojem w sektorze dystrybucji części i akcesoriów do pojazdów ciężarowych poszukuje osoby na stanowisko:

Sprzedawca Produktu /Serwisant

Wymagania

- wykształcenia średniego technicznego, najlepiej o profilu samochodowym
- zainteresowania lub doświadczenia w branży samochodowej/ ciężarowej
- obsługi komputera i programów biurowych (programy Office oraz programu księgowo - magazynowego)
- podstawowej znajomości języka angielskiego
- prawa jazdy kat . B
- dyspozycyjności i zaangażowania w pracy

Oferujemy

przyjazną atmosferę w pracy w młodym, dynamicznym zespole * możliwości rozwoju * narzędzia pracy * * wynagrodzenie dostosowane do indywidualnych wyników , pełne szkolenie w okresie próbnym