Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Góra
    (05-124)

Praca na stanowisku Kierowca przewozu zwierząt żywych

Góra

, OSI POLAND FOODWORKS SP. Z O.O.

Kierowca przewozu zwierząt żywych
Góra

Opis stanowiska

OSI POLAND FOODWORKS jest częścią stabilnej i globalnej Grupy OSI, jednego ze światowych liderów branży mięsnej. Jesteśmy zespołem, który utożsamia się z ideą bycia najlepszym i realizuje ją w oparciu o wartości Grupy OSI: Zabiegamy o partnerskie relacje. Dążymy do ciągłego doskonalenia.
Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań. Działamy zespołowo i uczciwie. Jeśli wyznajesz te wartości, zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko:

KIEROWCA PRZEWOZU ZWIERZĄT ŻYWYCH

Wymagania

• prawo jazdy kat. C+E, doświadczenie w przewozie zwierząt żywych (najlepiej żywca wołowego) oraz w załadunku bydła;
• licencja na transport zwierząt;
• kurs na konwojenta i elektroniczna karta kierowcy mile widziane;

Oferujemy

Miejsce pracy: Chróścina, woj. dolnośląskie
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: pełen etat