Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Młodszy księgowy AP/AR z j. niemieckim

Kraków

, Grafton Recruitment Polska Sp. z o. o.

Młodszy księgowy AP/AR z j. niemieckim
Kraków

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym w ramach nowego projektu na stanowisku młodszego księgowego w dziale zobowiązań i kosztów (AP) lub należności i sprzedaży (AR).

nr ref.: 6-11-38377

Do obowiązków należało będzie:
- codzienne wsparcie księgowych w obszarach AR/AP/ GL
- odpowiedzialność za procesy księgowe
- przestrzeganie procedur i standardów firmy
- uzupełnianie danych w systemie SAP
- terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych
- kontakt z innymi działami oraz jednostkami firmy

Wymagania

- dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
- wyższe wykształcenie (preferowane: ekonomia/księgowość)
- rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

- prywatna opieka medyczna
- praca na umowę o pracę
- karta multisport
- pracę w międzynarodowym środowisku
- rozbudowaną ścieżkę kariery