Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Staż z Urzędu Pracy - miejsce odbycia stażu Kraków

Kraków

, Progressio24

Staż z Urzędu Pracy - miejsce odbycia stażu Kraków
Kraków

Opis stanowiska

Krakowska firma, zajmująca się rekrutowaniem personelu, poszukuje osoby do odbycia stażu w charakterze pracownika biurowego.

Zakres obowiązków:
- prace administracyjne,
- utrzymywanie kontaktu z aktualnymi pracownikami,
- rozbudowywanie bazy danych,
- uczestnictwo w ciekawych projektach,
- wsparcie pozostałych działów.

Wymagania

- status osoby bezrobotnej,
- zainteresowania obszarem HR,
- nastawienia na rozwój,
- zaangażowania i motywacji
- dobrej znajomości Internetu oraz obsługi komputera
- znajomości języka niemieckiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym
- język angielski mile widziany.

Oferujemy

Uwaga!!!!
Staż skierowany jest jedynie do osób zarejestrowanych w Grodzkim Urzędzie Pracy.