Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Analityk biznesowy IT (e-commerce)

Warszawa

, TeamQuest Sp. z o.o.

Analityk biznesowy IT (e-commerce)
Warszawa

Opis stanowiska

* analiza i modelowanie procesów biznesowych;
* tworzenie specyfikacja wymagań dla nowych rozwiązań informatycznych na podstawie znajomości procesów biznesowych;
* udział w rozwoju systemów z obszaru sprzedaży, magazynowania i logistyki;
* wsparcie testów akceptacyjnych rozwiązań;
* przygotowanie dokumentacji opisującej rozwiązania IT;
* opracowanie i wycena rozwiązań informatycznych wraz z analizą ich kosztów dla idei zgłaszanych przez biznes.

Wymagania

* doświadczenie w analizie wymagań biznesowych i modelowaniu procesów
* znajomość notacji UML
* doświadczenie w rozwoju rozwiązań e-commerce (sklep internetowy
* praktyczną wiedzę z zakresu tworzenia aplikacji i dokumentowania wymagań
* doświadczenie w pracy na stanowiskach analitycznych
* komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
* samodzielność w wykonywaniu zadań
* doskonałą organizację pracy

Oferujemy

* atrakcyjne wynagrodzenie
* ciekawe i ambitne zadania
* pracę w młodym, dynamicznym zespole
* współpracę z kilkudziesięciu osobowym zespołem IT