Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Nowy Sącz
    (33-300)

Praca na stanowisku Samodzielny montażysta stolarki aluminiowej

Nowy Sącz

, GAŁAT OKNA

Samodzielny montażysta stolarki aluminiowej
Nowy Sącz

Opis stanowiska

Zatrudnimy samodzielnego montażystę stolarki - GAŁAT OKNA
Opis stanowiska pracy:
samodzielny montażysta stolarki aluminiowej.

Wymagania

-min.2 lata (udokumentowanego) doświadczenia w montażu stolarki okiennej (fasad, ogrodów zimowych,drzwi automatycznych,itp)
-prawo jazdy kat.B,C1E-dostawcze+ przyczepa
-samodzielność w kierowaniu grupą montażową
-umiejętność pomiaru okien
-bardzo dobra organizacja pracy,zorientowanie się na szczegóły,rzetelność,dokładność.
Pod uwagę, bierzemy tylko i wyłacznie osoby z doświadczeniem.

Oferujemy

•Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
•Możliwość rozwoju oraz awansu
•Bardzo dobre warunki wynagrodzenia