Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Konsultant telefoniczny

Łódź

, Dimar Polska Sp. z.o.o.

Konsultant telefoniczny
Łódź

Opis stanowiska

1. praca biurowa
2. elastyczny czas pracy
3. atrakcyjne zarobki
4. szkolenia i możliwosć awansu
5. możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obsłudze Klienta

Wymagania

1. CV
2. Komunikatywność
3. Znajomość MS Office
4. Pozytywne nastawienie i empatia
5. Umiejętność nawiązywania kontaktu z Klientami

Oferujemy

1. komfortowe stanowisko pracy
5. możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obsłudze Klienta,