Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku Koordynatorka od personelu w lokalu gastronomicznym

Toruń

, Kasia Szczepkowska

Koordynatorka od personelu w lokalu gastronomicznym
Toruń

Opis stanowiska

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Koordynatorki ds personelu w lokalu gastronomicznym.

Zadania:
-organizacja pracy podległych pracowników w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania lokalu,
-zapewnienie przestrzegania standardów firmy w podległej placówce,
-monitorowanie i maksymalizacja planów sprzedażowych,
-budowanie właściwego wizerunku firmy oraz zapewnienie obsługi klientów na najwyższym poziomie.,
-zatrudnianie i szkolenie nowych pracowników

Wymagania

-umiejętność zarządzania zespołem,
-nastawienie na realizację wyznaczonych zadań i zorientowanie na wyniki,
-dyspozycyjność i odpowiedzialność,
-komunikatywność, operatywność i zaangażowanie

Oferujemy

-stałą pracę w oparciu o umowę,
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska kierowniczego
-wewnętrzne szkolenia przygotowujące do pracy,
-wyzwania i możliwość samorealizacji.