Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. zapewnienia jakości

Szczecin

, LSJ HR Group

Specjalista ds. zapewnienia jakości
Szczecin

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem zachodnim, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Zapewnienia Jakości
Lokalizacja: Szczecin - Prawobrzeże

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie dokumentacją i sporządzanie raportów dot. kontroli jakościowej produktów
- Działania dotyczące wdrażania, usprawniania i utrzymania jakości
- Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań i procedur w obszarze zarządzania jakością, uaktualnienie obowiązujących norm
- Współpracę z klientem w kwestiach jakościowych
- Określenie potrzeb szkoleniowych oraz przeprowadzanie procesu audytu wewnętrznego

Wymagania

- min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny
- wykształcenie wyższe
- Znajomości norm zarządzania jakością ISO 9001, ISO 14001
- Samodzielność w działaniu, komunikatywność
- Zorientowanie na cele, dążenie do poszukiwania nowych rozwiązań, umiejętności analitycznego myślenia

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
- Samodzielną pracę umożliwiającą realizację swoich ambicji oraz rozwoju umiejętności zawodowych
- Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”