Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Częstochowa
    (42-200)

Praca na stanowisku Specjalista ds. IT / PHP Developer

Częstochowa

, Spark DigitUP Sp. z o.o

Specjalista ds. IT / PHP Developer
Częstochowa

Opis stanowiska

Działamy w branży e-commerce. Wykorzystujemy dane rozproszone i nieoczywiste, w wiedzę często przekładająca się na wzrost sprzedaży, większą efektywność przedsiębiorstwa czy lepszą jakość działania danej organizacji.

Obowiązki:
- nadzór nad projektami informatycznymi,
- tworzenie i rozwijanie aplikacji internetowych,
- zarządzanie istniejącymi systemami informatycznymi.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość PHP, MySQL, JavaScript, HTML i CSS,
- umiejętność zarządzania bazami danych SQL,
- zdolności analityczne,
- mile widziana znajomość Java, systemu Linux,
- odpowiedzialność za powierzone zadania i terminowość.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- indywidualny plan premiowy,
- pracę nad ciekawymi projektami

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie w celach rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania, a także do żądania usunięcia swoich danych z wszelkich nośników administratora danych. Przyjmuję także do wiadomości, że podanie moich Danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, a dane nie będą udostępnianie innym podmiotom.”