Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Sopot
    (81-701)

Praca na stanowisku Spedytor Miedzynarodowy 4 tys +

Sopot

, STRB SP. z o.o.

Spedytor Miedzynarodowy 4 tys +
Sopot

Opis stanowiska

Spedytor/Dyspozytor zestawów ciągnik siodłowy + firana na trasach PL-UE
Negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu
Nadzór nad realizowanymi zleceniami
Pozyskiwanie oraz budowanie relacji z klientami i kierowcami
Prowadzenie max 6 zestawów na osobę
Wyszukiwanie zleceń na giełdach transportowych

Wymagania

Znajomość języka obcego: angielski/niemiecki
Wykształcenie min. średnie
Umiejętność nawiązywnia kontaktów z Klientami
Zdolności interpersonalne i negocjacyjne
Wysoka kultura osobista
Zaangażowania w pracę oraz silnej motywacji do rozwoju
Znajomość konwencji CMR
Realizowanie wyznaczonych celów
Doświadczenie z branży

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie Kontrakt menadżerski lub umowa o pracę
Wysokie wynagrodzenie
Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
Ilość obowiązków adekwatną do 8-godzinnego trybu pracy
Terminowe wypłacanie wynagrodzeń