Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Przodkowo
    (83-304)

Praca na stanowisku Technolog Produkcji stolarki PVC i ALU

Przodkowo

, SZACH-MAT

Technolog Produkcji stolarki PVC i ALU
Przodkowo

Opis stanowiska

Planowanie i Kontrola przebiegu procesu produkcji
Sporządzanie zamówień materiałowych
Utrzymywanie ścisłej współpracy z działami: Magazyn, Wsparcia Technicznego
Praca w systemie ERP - Enova oraz WH Okna, MBCAD
Wprowadzanie postępu technicznego oraz dążenie do poprawy efektywności pracy
Organizowanie szkoleń dla nowych pracowników, - Kontrola jakości
Pomoc przy rozliczaniu robocizny, materiałów i sprzetu
Wsparcie działu technicznego

Wymagania

Wykształcenie wyższe, zdolności analityczne i dokładność w wykonywanych zadaniach
Doświadczenia w branży produkcyjnej (mile widziane)
Umiejętność efektywnego zorganizowania i priorytetyzacji własnych zadań
Bardzo dobra znajomość Exela
Gruntowna wiedza z zakresu planowania czasu pracy
Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
Samodzielności, punktualność, zaangażowanie
Wysoka kultura osobista
Prawa Jazdy kat B
Znajomość języka angielskiego (mile widziana)

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Zatrudnienie w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy, tzn stała + premia od ilości wykonanej stolarki
Mozliwość przyuczenia