Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Konsultant ds. obsługi Klienta

Gdańsk

, Toolip

Konsultant ds. obsługi Klienta
Gdańsk

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268, powstała w lutym 2009r. dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Obowiązki:

Twoje obowiązki będą zależeć od projektu. Wybierz taki, który Ci najbardziej odpowiada. Masz do wyboru projekt polegający na odbieraniu połączeń przychodzących lub wykonywaniu połączeń, możesz również odbierać zgłoszenia mailowe. Wszystko zależy od Ciebie. Zawsze obsługujesz tylko stałych klientów!

Wymagania

-dyspozycyjnych (min. 90 godzin miesięcznie), 2 x weekendy w miesiącu (lub 4 dni weekendowe)
-komunikatywnych,
-chcących się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje,
-otwartych na nowe wyzwania,
-posługujących się poprawną polszczyzną,
-pełnoletnich

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie (wysoką stawkę godzinową od 9,30 zł/ godz. netto + premie)
-system motywacyjny (karty sportowe, konkursy z nagrodami, dni tematyczne),
-elastyczny grafik, który możesz dopasować do Twojej dyspozycyjności,
-szkolenia (za które dostaniesz wynagrodzenie),
-projekt w nowoczesnym, bogato wyposażonym biurze,
-jasną ścieżkę kariery (konsultant-młodszy specjalista-starszy specjalista-ekspert)

Prosimy o dodanie klauzuli:
Prosimy o zamieszczanie w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)
Numer referencyjny: TR/MIX/2016