Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku Mł. Księgowy Dziale AP (j.skandynawskie/słowacki/niemiecki)

Toruń

, G-force

Mł. Księgowy Dziale AP (j.skandynawskie/słowacki/niemiecki)
Toruń

Opis stanowiska

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie dla naszego Klienta w Toruniu poszukujemy Kandydatów ze znajomością języków obcych do pracy na stanowisku:

Młodszy Księgowy Dziale AP (słowacki/niemiecki/duński/szwedzki/fiński/norweski)

Opis stanowiska:
-codzienny kontakt z klientami zagranicznymi w jednym z języków (głównie mailowy i telefoniczny),
-poprawne wprowadzanie danych księgowych do systemu,
-kontakt z dostawcami,
-sporządzanie, monitorowanie, indeksowanie i archiwizowanie faktur,
-uzgadnianie kont,
-udział w księgowym zamknięciu miesiąca.

Wymagania

-bardzo dobra znajomość języka angielskiego (od poziomu B2),
-dobra znajomość jednego z wyżej wymienionych języków (od poziomu B1),
-doświadczenie w pracy w księgowości - mile widziane.
-elastyczność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

-umowę o pracę,
-pracę w pełnym wymiarze godzin w Toruniu,
-pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa,
-możliwość rozwoju i awansu,
-wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
-szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z międzynarodowych standardów rachunkowości.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Obrzeżnej 5 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.