Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Asystent Działu Wsparcia Sprzedaży

Gdynia

, Xleasing Sp. z o. o.

Asystent Działu Wsparcia Sprzedaży
Gdynia

Opis stanowiska

Kompletowanie, prowadzenie, nadzorowanie oraz archiwizacja dokumentacji Klientów,
Przygotowywanie, zakładanie wniosków leasingowych ,
Sporządzanie umów leasingowych,
Obsługa całości procesu leasingu,
Utrzymywanie kontaktów z bankami oraz firmami finansującymi,
Utrzymywanie kontaktów z Klientami oraz ich Dostawcami,
Obsługa posprzedażowa Klientów dotycząca m.in. zgłaszania szkód, przedłużania polis ubezpieczeniowych itp.

Wymagania

Wykształcenie wyższe
Dobra znajomość MS Office
Umiejętność szybkiej nauki
Komunikatywność, otwartość, kreatywność
Rzetelność i samodzielność oraz zdecydowanie w działaniu,
Umiejętność organizacji pracy własnej,
Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin - od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.30

Oferujemy

Pracę w dynamicznym i młodym zespole,
Umowę o pracę,
Pakiet szkoleń wstępnych,
Niezbędne narzędzia pracy,
Przyjazną atmosferę pracy