Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku ISTRUKTOR DS. KULTURALNO - OŚWIATOWYCH (1/2 ETATU)

Katowice

, DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "PRZYSTAŃ" W KATOWICACH

ISTRUKTOR DS. KULTURALNO - OŚWIATOWYCH (1/2 ETATU)
Katowice

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

- Inicjowanie i organizacja czynnego życia mieszkańców Domu. Planowanie oraz organizowanie zajęć kulturalno-oświatowych. Organizacja zabaw i imprez okolicznościowych. Nadzór nad prowadzoną dokumentacją. Kształtowanie zachowań i postaw tworzących domową atmosferę.

Wymagania

Wykształcenie wyższe pedagogiczne. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- Wynagrodzenie: 875 zł/brutto.
- Pracę na umowę o pracę na zastępstwo.
- Pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy (50%).
- Pracę po 4 godziny dziennie w godzinach: 13:00-17:00.