Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku asysten projektanta branża architektoniczna

Bielsko-Biała

, Inżynieria PRO EKO Sp. z o.o.

asysten projektanta branża architektoniczna

Opis stanowiska

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Usługowe INŻYNIERIA PRO-EKO Sp. z o.o.
poszukuje osoby na stanowisko: ARCHITEKT - ASYSTENT PROJEKTANTA

Opis stanowiska:
Nadzorowanie i weryfikacja części projektowej kontraktu firmy;
Planowanie i koordynowanie działań związanych z realizowanymi pracami;
Koordynacja międzybranżowa;
Udział w zbieraniu wytycznych do projektowania;
Projektowanie obiektów zakładów przemysłowych – głównie Zakłady w gospodarce odpadami (hale technologiczne, budynki zaplecza technicznego/warsztatowego/garażowego, budynki zaplecza socjalnego, budynki biurowe, wiaty magazynowe);
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu;
Opracowanie projektów budowlanych; sporządzenie wniosku o - pozwolenie na budowę;
Opracowanie projektów wykonawczych;
Opracowanie dokumentacji powykonawczej;
Wykonywanie prac związanych z przygotowaniem dokumentacji projektowej;
Przygotowanie dokumentacji do uzgodnień sanitarnych, BHP, p.poż;
Analiza potrzeb Klienta i tworzenie rozwiązań wraz z Klientem.

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe – architektura;
Minimum 2 letnie doświadczanie na stanowisku asystenta projektanta (preferowane doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych);
Znajomość Ustawy Prawo budowlane, Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego, Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie i inne akty prawne;
Wysoki poziom umiejętności pracy w programach typu AutoCad;
Zdolność innowacyjnego myślenia oraz kreatywnego rozwiązywania problemów; Wysoka umiejętność planowania i koordynowania prac; Wysokie zdolności interpersonalne i posiadanie umiejętności budowania długotrwałych relacji z Klientem; Ukierunkowanie na pracę z Klientem; Samodzielność, odpowiedzialność, ukierunkowanie na rozwijanie kompetencji.
Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.
Mile widziane:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
Znajomość programów graficznych i 3D.

Oferujemy

Atrakcyjne warunki pracy (w tym możliwość pracy przy dużych, ciekawych projektach);
Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
Stabilność w zatrudnieniu.