Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Pomoc do biura – Praktyki

Łódź

, HEPI

Pomoc do biura – Praktyki
Łódź

Opis stanowiska

Szukamy komunikatywnej, zorganizowanej, obowiązkowej, osoby do podjęcia stażu w firmie zajmującej się prowadzeniem serwisów internetowych.
Opis stanowiska:
• zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu,
• dbanie o zaopatrzenie biura,
• inne prace administracyjno-biurowe,
• poszukiwanie i pozyskiwanie reklamodawców

Wymagania

• zdobycie doświadczenia z dziedziny prowadzenia firmy, prac administracyjno-biurowych oraz strategii marketingowych
• pracę w młodym, kreatywnym zespole
• dogodne godziny pracy
• możliwość uzyskania stałej pracy na pełen etat

Oferujemy

Cv wraz z numerem telefonu proszę składać na maila