Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. kalkulacji materiałowej i zakupów

Szczecin

, LSJ HR Group

Specjalista ds. kalkulacji materiałowej i zakupów
Szczecin

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, duńskiej firmy z branży produkcji konstrukcji stalowych, posiadającej swoją siedzibę w Szczecinie, prowadzącej produkcję dla największych światowych graczy min. Siemensa, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kalkulacji materiałowej i zakupów – branża stalowa
Miejsce pracy – Szczecin

Zakres obowiązków:
• planowanie i optymalizacja zapotrzebowani materiałowych (stal, elementy złączne, farby)
• wyszukiwanie dostawców, przygotowywanie zapytań ofertowych
• negocjacje i ustalanie cen i terminów dostaw
• przygotowywanie i wysyłanie zamówień materiałowych
• nadzór nad zgodnością dostaw materiałów i terminowością
• kompletacja dokumentów dostaw oraz weryfikacja certyfikatów materiałowych
• prowadzenie bazy dostawców i archiwum zamówień
• sporządzanie kalkulacji materiałów w odniesieniu do zapytań klientów

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne
• min.2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży stalowej
• dobra znajomość rynku dostawców stali
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• znajomość rysunku technicznego
• elastyczność, zdolności negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
• ciekawa praca w międzynarodowym środowisku ambitnych projektów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”