Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Gorzów Wielkopolski

, Zakłady Mięsne BM Kobylin

Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska

Zacznij pracować w ZMBM Kobylin

Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy poszukujemy kandydata do zespołu sprzedażowo/handlowego.

Poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - specjalista ds. skupu żywca, sprzedaży cieląt, sprzedaży krów mlecznych i jałowic

Teren województwa Lubuskiego i Zachodnio Pomorskiego

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- rozwijanie sprzedaży na podległym terenie poprzez pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami,
- badanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych i handlowych,
- współpraca z innymi działami w firmie,
- przygotowywanie ofert dla klientów oraz negocjowanie warunków współpracy,
- realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania

- doświadczenie sprzedażowe (mile widziane doświadczenie w branży mięsnej)
- umiejętności w prospectingu, w prowadzeniu rozmów sprzedażowych i w negocjacjach,
- prawo jazdy kat. B,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- umiejętność samodzielnej i systematycznej pracy,
- energia, nastawienie na cel oraz sukces.

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- szkolenia wprowadzające i rozwijające,
- możliwości rozwoju zawodowego,
- atrakcyjny system wynagrodzeń: stała pensja plus prowizje, premie.