Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Przemyśl
    (37-700)

Praca na stanowisku Kierownik / Lider działu komunalnego

Przemyśl

, TRANSPRZĘT

Kierownik / Lider działu komunalnego
Przemyśl

Opis stanowiska

Kierownik / Lider działu komunalnego - PRZEMYŚL

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- koordynacja prac biurowych i terenowych;
- efektywne zarządzanie czasem pracy własnej i zespołu;
- dbanie o szybkie i sprawiedliwe rozwiązywanie sporów i konfliktów w zespole;
- reprezentowanie firmy w urzędach i instytucjach;

Wymagania

- łatwość podejmowania decyzji przy ustalaniu priorytetów działania
- umiejętność sprawnego kierowania zespołem ludzi;
- minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym;
- dobra znajomość pakietu MS OFFICE;
- prawo jazdy kat. B;

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych umiejętności;
- nienormowany czas pracy;
- umowa o pracę;