Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Handlowiec ds. pozyskiwania klienta niemieckojęzycznego

Wrocław

, EKT INSTAL SP. z O.O.

Handlowiec ds. pozyskiwania klienta niemieckojęzycznego
Wrocław

Opis stanowiska

Firma EKT Instal z siedzibą na terenie Wrocławia zatrudni osobę
z doświadczeniem w pozyskiwaniu klientów z bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego.

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o dobre stosunki
z obecnymi klientami firmy,
- prowadzenie rozmów handlowych, negocjowanie kontraktów
z klientem niemieckojęzycznym,
-opieka nad obecnymi i przyszłymi kontraktami
- prowadzenie korespondencji e-mailowej z niemieckimi kontrahentami,

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
- wysokie umiejętności nawiązywania i trwałego utrzymywania kontaktów z klientem niemieckojęzycznym(telefon, e-mail),
- umiejętność prowadzenia rozmów handlowych z klientem niemieckojęzycznym,
- dobra znajomość środowiska Windows a w szczególności MS Word
i MS Excel,
-prawo jazdy

Oferujemy

- umowę o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- dobre warunki pracy w miłej atmosferze,
- wszystkie potrzebne narzędzia pracy,
- możliwość bezpośredniego kontaktu z językiem,
- wyjazdy służbowe,